Kiedy i o której godzinie pojawi się Wiedźmin na Netflix?

Premierę serialowego Wiedźmina zapowiedziano na 20 grudnia 2019 roku. Pierwszy sezon The Witcher na powieści Andrzeja Sapkowskiego ma liczyć 8 odcinków. Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przenznaczeiu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W rolę Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, którego możemy kojarzyć z filmów DC gdzie zagrał Supermena.

Serial pojawi się tak jak wyżej wspomniałem 20 grudnia (w piątek) o 9:00 (czasu polskiego) na platformie Netflix aż 3 wersjach językowych. Do wyboru będziemy mieli dubbing, lektor, napisy pl.

Zapraszamy również do największej serialowej grupy o Wiedźminie! – Klik 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x