„Krzysztof Krawczyk CAŁE MOJE ŻYCIE” – zapowiedź filmu dokumentalnego

0

Na rynku filmowym, coraz częściej mamy do czynienia z produkcjami dokumentalnymi, opisującymi życie znanych gwiazd muzycznych.

Ostatnio dotarła do nas informacja, że najnowszą produkcją tego rodzaju, będzie film dokumentalny, który opowiada o życiu Krzysztofa Krawczyka. Tak, Zgadza się! Artysta znowu nas zaskakuje! Po ostatniej premierze albumu Horyzont, czas na produkcję, ukazującą całe jego życie, jak trafnie jest to uwypuklone w tytule: Krzysztof Krawczyk CAŁE MOJE ŻYCIE. 

Sam piosenkarz, tak mówi o tej produkcji:

(…) LUBIŁEM ZAWSZE MÓWIĆ O KAŻDYM PROJEKCIE KIEDY BYŁ UKOŃCZONY. I TAK JEST W TYM WYPADKU. KOCHANI! OGRANICZYŁEM SWOJĄ AKTYWNOŚĆ NIE TYLKO PRZEZ COVID-19, ZDROWIE, ALE TEŻ PRZEZ UDZIAŁ I KONSULTOWANIE TELEWIZYJNEGO FILMU DOKUMENTALNO-MUZYCZNEGO PT. KRZYSZTOF KRAWCZYK CAŁE MOJE ŻYCIE. AUTORZY, WRAZ Z MOIM MENEDŻEREM, PRZERZUCILI CAŁE ARCHIWA TELEWIZYJNE PEŁNE MOICH WYSTĘPÓW. WYBRALI MOJE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE W MOIM ŻYCIU ARTYSTYCZNYM I OSOBISTYM, ALE TAKŻE TRUDNE MOMENTY. W FILMIE WYSTĘPUJE TEŻ GODNA LISTA GOŚCI, SŁAW POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. (…)

Premiera filmu Krzysztof Krawczyk CAŁE MOJE ŻYCIE odbędzie się 25 grudnia 2020 roku o godzinie 21:00 na kanale telewizyjnym TVP1.

Będziecie oglądać? Czy film ma szansę zdobyć taką popularność, jak piosenki Krawczyka? Piszcie w komentarzach!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here