Nowa data pierwszego koncertu Sanah z trasy „No Sory Tour”!

0

Niedawno Sanah ogłosiła swoją pierwszą trasę koncertową. No Sory Tour miał rozpocząć koncert w Warszawie, jednak przez obecną sytuację w naszym kraju, jak i na całym świecie, artystka musiała przełożyć występ na 2021 rok.

Fani byli przygotowani na taki scenariusz, ale jak wokalistka wspomniała o tym w swoim poście na Facebooku, łezka się w oku zakręciła. Jak na razie ostateczną datą koncertu rozpoczynającego trasę ma być 17 stycznia 2021 roku.

Jednak Sanah nie pozostawia nas samym sobie w tych przykrych okolicznościach! W zeszłym miesiącu wydała nową epkę o tytule BUJDA. Fani byli oczarowani nowymi kawałkami, a ich ulubionymi utworami z nowego minialbumu stały się Duszki, Oczy i tytułowa Bujda.

Dodatkowo razem z Zuzią w trasę wyruszy Karin Ann – młoda, początkująca wokalistka ze Słowacji. New York Times w swoim internetowym wydaniu wspomniał o niej w artykule dotyczącym pokolenia Z, a niedługo później wydała swój pierwszy singiel 3 am, który został wyprodukowany przez Brytyjskiego producenta Matta Schwartza. Pracował on między innymi przy dwóch ostatnich albumach Yungbluda.

Sanah nie przestanie nas zaskakiwać. Określana jest jako objawienie 2020 roku, co pokrywa się z prawdą. Czarujący głos i oryginalny styl wprowadza powiew świeżości do polskiej sceny muzycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here