Izabela Trojanowska i Leszek Gnoiński we wspólnej książce biograficznej „Trojanowska”

Chyba każdy, choć raz w życiu słyszał którąś z piosenek Izabeli Trojanowskiej. Chodzi tu o takie utwory jak: Wszystko czego dziś chcę czy Tydzień łez.

Fanów Trojanowskiej z pewnością ucieszy wiadomość, że już 16 września 2020 roku, będzie miała miejsce oficjalna premiera biograficznej książki jej autorstwa. Będzie ona miała charakter wywiadu Izabeli z Leszkiem Gnoińskim – wybitnym dziennikarzem muzycznym i autorem dzieł takich jak: Życie to surfing czy Republika.

Pierwsze wzmianki o ich wspólnym dziele zaczęły się pojawiać już w 2018 roku.

Jak sama wspomniała w wywiadzie w serwisie Jastrząb Post, napisanie tej autobiografii, wymagało od niej powrotu do lat dzieciństwa i nie było to łatwe, ponieważ większość ludzi, z którymi się wychowała, już nie żyje i musiała się wspierać wyłącznie na własnych wspomnieniach. W pisaniu pomagała i wspierała ją mama, a także inni członkowie rodziny.

Jest to dobra  propozycja przede wszystkim dla fanów Izabeli, ludzi zafascynowanych muzyką, a także dla tych, którzy w przyszłości chcą obrać zawód piosenkarki. Wydana książka, będzie nosiła tytuł Trojanowska.

Czy warto przeczytać nową książkę autorstwa Izabeli Trojanowskiej i Leszka Gnoińskiego? Cóż… Wszystko zależy od tego, czy lubimy jej twórczość. Jednak dla miłośników Izabeli, to bardzo dobra propozycja na nadchodzące jesienne wieczory.

0
Would love your thoughts, please comment.x