„Jak długo trwa teraz?” New Scientist

Kolejny tom bestsellerowej serii pytań i odpowiedzi.
Dlaczego nie kichamy podczas snu? Czy da się zgasić Słońce? Jak młodo można umrzeć ze starości? Po co zebrom paski? Dlaczego woda w sedesie czasem się rusza? I czy odciski palców człowieka zmieniają się z wiekiem?
Życie często podsuwa nam zadziwiające pytania. Kiedy poszukujemy odpowiedzi, wyruszamy w fascynującą, pełną przygód i zasadzek podróż. Jak długo trwa teraz? to najnowsza książka niezwykle popularnej i lubianej serii magazynu New Scientist, znanej w Polsce z bestsellerów takich jak „Dlaczego pingwinom polarnych nie zamarzają stopy” i „Czy jest coś, co jada osy?”. Czytelnicy i korespondenci magazynu po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, zadając mnóstwo arcyciekawych pytań i udzielając pasjonujących wyjaśnień.
Znajdziesz tu dosłownie wszystko – od fal grawitacyjnych po wspomnienia złotej rybki. Będziesz się doskonale bawić, a niepostrzeżenie przyswoisz sporą dawkę wiedzy z różnych dziedzin nauki.

Wydawnictwo: Insignis

Premiera: 14.10.2020

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x