„Miłość toksyczna. Zniewolona, szczęśliwa, wolna” Agnieszki Przybysz

Agnieszka Przybysz to pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek między innymi bestsellerów Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze. Pomogły one tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Autorka wspiera przedsiębiorcze kobiety z pasją. Uczy jak dbać o rozwój duchowy, być docenianą, kochaną, przy zachowaniu niezależności finansowej, kariery i biznesu. Uczy jak odnosić sukcesy. A także jak wnosić wartościowy wkład w życie innych ludzi.
Jej pomoc nie jest skierowana tylko w kierunku kobiet. Pomaga także mężczyznom, którym zależy na budowaniu relacji i sukcesach zawodowych.
Wiele osób doświadczyło toksycznej relacji (lub nadal w niej jest). Takie relacje mają wpływ na poczucie wartości, pewność siebie, zdrowie, zadowolenie z relacji i związków, w jakie się wchodzi, spełnienie zawodowe, a także na szczęście w życiu i rodzinę, jaką się tworzy.
Książka Miłość toksyczna pomoże zmienić/poznać/transformować dynamikę toksycznych relacji. Rozpoznać je, chronić się przed manipulacją czy manipulatorami, a w konsekwencji wyzwolić się z tych relacji. Świadomie uzdrowić tę część Ciebie, która może czuć się ofiarą w relacjach lub związku.
Co więcej, ta książka wychodzi poza naukowe postrzeganie relacji. Czytelnik znajdzie w niej wiele osobistych historii, o których nie powie żaden psycholog. Rzuca nowe światło na toksyczną miłość – potwierdzone empirycznie – doświadczeniem wielu osób, z którymi autorka pracowała od 2005 r. i którym skutecznie pomogła (indywidualnie, online i na warsztatach grupowych).
Tytuł Miłość toksyczna. Zniewolona, szczęśliwa, wolna ukazała się 28 października, nakładem wydawnictwa Nowa Proza.
Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x