Polska premiera „Detektyw z wybrzeża” już 22 maja

fot: 13 ulica

13 Ulica przedstawia nową porcję doznań dla miłośników seriali kryminalnych.

Przyłącz się do Pearl, samotnej matki dorosłego syna, która realizuje swoje marzenie życiowe, zakładając agencję detektywistyczną w nadmorskiej restauracji której jest właścicielką.

Ten serial kryminalny, którego akcja toczy się w nadmorskim miasteczku Whitstable na południowym wybrzeżu Anglii opowiada o losach samotnej matki i restauratorki, Pearl Nolan (Kerry Godliman), która w końcu znajduje czas, by zająć się zaniechaną sprawą z przeszłości – szkoleniem policyjnym – i rozpocząć pracę jako prywatny detektyw. Wkrótce wśród jej spraw pojawia się pierwsze poważne zlecenie, kiedy do kotwicy statku przykuto ciało jej przyjaciela. Śledczy spoza miasta, nadinspektor Mike McGuire (Howard Charles), twierdzi, że to wypadek, ale Pearl przekonuje się, że chodziło o coś więcej.

Polska premiera Detektywa z wybrzeża w poniedziałek 22 maja o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x