Poznaliśmy liderki nowych drużyn X-Men

Marvel podzielił się informacją, która z pewnością ucieszy fanów komiksów

Pobyt mutantów na wyspie Krakoa zbliża się do końca, dlatego wydawnictwo zaczęło powoli odkrywać karty w sprawie nowego etapu w historii X-Men. W specjalnym one-shocie zatytułowanym Women of Marvel #1 poznaliśmy bardzo ważne szczegóły na ten temat.

W nowej erze X-Men, pod patronatem redaktora Toma Brevoorta, będziemy mogli zobaczyć dwie główne drużny herosów. Pierwszą z nich będzie dowodzić Rouge, a w jej skład wejdą Wolverine (Logan), Nightcrawler i Gambit. Natomiast drugą drużynę będzie prowadzić Kate Pryde, jednak w tym momencie niewiele wiemy o jej składzie. Jedyną członkinią, której tożsamość nie jest objęta tajemnicą, jest Emma Frost. Kadr ze wspomnianego komiksu również sugeruje, że Storm wciąż będzie się angażować politycznie w sprawy mutantów tak jak to ustanowiono w krakoańskiej erze

Niestety, pomimo ujawnienia tak istotnej informacji, wciąż mało wiemy na temat nadchodzących zmian. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mutanci prawdopodobnie wrócą do dawnego status quo ze szkołą w tle lub czegoś bardzo podobnego. Jednak na definitywne potwierdzenie musimy poczekać do tegorocznego lata, kiedy wystartuje relaunch.

0
Would love your thoughts, please comment.x