Reżyser ,,Mass Effect” zdradza los popularnej postaci w nowej grze

Fani gry mogą nie być w stanie znieść tych wiadomości o Liarze T’soni! Co z przyszłością ulubionej postaci z gry?

Nowy Mass Effect pojawi się dopiero za kilka lat. Na podstawie trendów historycznych i bieżących informacji można założyć, że nowe edycje nie będą wydane na PS5 i Xbox Series X|S, ale na PS6 i następny Xbox. Nie jest to pewne, ale dość możliwe. Biorąc pod uwagę czas potrzebny na premierę Dragon Age: Dreadwolf oraz fakt, że kolejny Mass Effect jest dopiero w fazie przedprodukcyjnej, to dopóki BioWare nie ujawni więcej szczegółów na ten temat, fani będą mieli wiele pytań pozostających bez odpowiedzi.

Jak dotąd nie jest jasne, czy komandor Shepard będzie obecny w grze. Wiemy, że jest to możliwe, biorąc pod uwagę, że Liara T’Soni z pierwszych trzech gier występuje w nowym tytule i pozornie jest wybitną postacią. Oprócz Garrusa Vakariana, Tali’Zorah, Wrexa oraz kilku innych, Asari jest ulubioną postacią fanów z Mass Effect. Naturalnie ludzie są ciekawi, co się z nią stało po wydarzeniach z trójki.

To pytanie nieustannie wypala mi dziurę w sercu – czytamy w komentarzu fana Mass Effect na Twitterze skierowanym do Gamble – Wszyscy pytają, dlaczego Liara tam jest, dlaczego odkrywa insygnia N7, kim jest załoga w oddali i jakie to rasy obcych itp. Ale ja chcę wiedzieć, czy Liara była szczęśliwa przez te wszystkie minione lata?

Gamble zdecydował się odpowiedzieć na to pytanie, mówiąc:

Szczęśliwa… tak sądzę. To zależy.

Jest to oczywiście dość tajemnicza złośliwość, która może wiązać się z pewnymi potencjalnie poważnymi konsekwencjami. Wielu fanów Mass Effect zaczyna martwić się o swojego ulubionego Asari.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x