Stephen King walczy o kolejny sezon „Manifest”

Najpopularniejszy autor horrorów, Stephen King, chce przyczynić się do uratowania skasowanego przez NBC serialu.

3 sierpnia 2021 roku mężczyzna opublikował tweet mający na celu uratowania Manifest zawierając hashtag #Savemanifest. Jakiś czas temu amerykańska telewizja skasowała serial po trzech sezonach. Nie ma dnia, w którym fani nie próbowaliby uratować produkcji, szczególnie dlatego że, że finał pozostawił wiele pytań.

Tweet Stephena Kinga zawierał tylko hashtag #savemanifest, nic więcej. Informacja dotarła do jego 6.5 miliona obserwujących.

Co dalej z „Manifest”? Twórca komentuje!

Warto wspomnieć, że Manifest radził sobie umiarkowanie dobrze w telewizji naziemnej. Popularność przyniosło mu pojawienie się w serwisach streamingowych na całym świecie. Ostatnio produkcja znajduje się w Top 10 Netflixa.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x