„365 dni” – będzie nowa część? Blanka Lipińska komentuje!

Autorka bestsellerów niedawno wspomniała o kolejnej książce. Co dokładnie powiedziała?

Blanki Lipińskiej nie trzeba przedstawiać, znają ją już chyba wszyscy. To za sprawą książek z serii 365 Dni, które napisała. Trzy części erotycznych powieści okazały się hitem i trafiły do czołówki najbardziej poczytnych pozycji w Polsce.

Niedawno na InstaStory pisarka zdradziła, o czym będzie książka, a także zapowiedziała, że przeczyta fragment publikacji. Zrobi to jednak pod jednym warunkiem. Autorka zachęca fanów do przyłączenia się do zbiórki pieniędzy, z której dochód zostanie przekazany na zakup respiratorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie, pomyślałam sobie, że stworzę challenge, zwłaszcza dla fanów 365 Dni. Kochani, jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator (…), to w ramach podziękowania przeczytam Wam pierwszy rozdział czwartej części książki. Czyli dowiecie się jak naprawdę wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część jest z perspektywy głównego bohatera. Dowiecie się co Massimo myślał, czuł i jak naprawdę to wszystko wyglądało (…). Ta czwarta część jest taka sroga! (…) – powiedziała Blanka Lipińska na InstaStory.

Kto z Was czytał serię 365 dni? Czekacie na kolejną cześć?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x