Świetna wiadomość dla fanów Milvy, z tego, co nam wiadomo pojawi się ona już w trzecim sezonie Wiedźmina!
Prawdopodobnie trzeci sezon będzie opierał się na Czasie pogardy oraz Chrzcie ognia. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy w nim Milvę.
Dyskusje wybuchły ponownie po tym, jak wspomniano, że Netflix obsadził postać żeńską o pseudonimie Marylebone. Natychmiast wiele osób pomyślało, że brzmi to bardzo podobnie do Milvy. Dokładny opis postaci brzmi tak:
„Marylebone posiada nie tylko ostry jak brzytwa dowcip, ale także szybkie ostrze. Jej wiek zaprzecza jej doświadczeniu, ponieważ została zmuszona do szybkiego dojrzewania i uczenia się, jak przetrwać w okrutnym świecie”
Dodatkowo udało nam się uzyskać informację, że pod koniec sezonu pomoże ona Geraltowi, gdy będzie w trudnej sytuacji, a więc oznacza to, że zacznie się ich wspólna podróż.
Wiemy również z Instagrama Steve’a Guada, że pod koniec stycznia rozpoczęły się produkcja planu i poszukiwanie idealnej lokalizacji, co oznacza, że wkrótce rozpocznie się filmowanie. Plotki głoszą, że produkcja powinna się pojawić do końca 2023 roku.
Odpowiedz