„S.W.A.T.” skasowany po 6. sezonach

Zespół SWAT już nie zostanie wysłany na żadną misję. Stacja CBS skasowała dramat policyjny po sześciu sezonach.

W ciągu sześciu sezonów niesamowite talenty obsady S.W.A.T. były prowadzone przez Shemara Moore’a, pisarzy, producentów i ekipę, kierowane przez producentów wykonawczych Shawna Ryana, Andy’ego Dettmana i Aarona Rahsaana Thomasa. Dostarczyły nam fascynujące, pełne akcji odcinki, które poruszały również ważne kwestie społeczne i przyczyniły się do sukcesu naszej linii czasowej w prime time. Szczerze im dziękujemy za ich niesamowitą pracę i pasję, a także dziękujemy naszym oddanym fanom, którzy oglądali nasz program co tydzień.

– powiedziała prezes CBS Entertainment, Amy Reisenbach w oświadczeniu.

Serial ten oglądało średnio 6,8 miliona widzów i 0,7 demo. Oznacza to wzrost o 6% widowni i spadek zaledwie o jedną dziesiątą w porównaniu do sezonu piątego.

Premiera finałowego odcinka S.W.A.T. zaplanowana jest na 19 maja 2023 roku (czasu amerykańskiego).

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x