TOP 3 podobnych anime do „Castlevania: Nocturne”, które musisz zobaczyć

Castlevania: Nocturne to anime stworzone przez Sama Deatsa i Adama Deatsa dla Netflixa. Produkcja porusza takie tematy jak: śmierć, moralność czy zjawiska nadprzyrodzone.

Akcja rozgrywa się w 1792 roku we Francji i przedstawia historię Richtera Belmonta, ostatniego łowcy wampirów. Jeśli szukacie podobnych produkcji, to przygotowaliśmy dla was TOP 3 anime podobnych do Castlevania: Nocturne. Kolejność przypadkowa.

Mononoke (2007)

 

Opis: Tajemniczy mężczyzna, znany tylko jako sprzedawca leków przemierza Edo Japan, próbując wypędzić złe duchy poprzez zrozumienie ich Formy, Prawdy i Rozumu.

Trinity Blood (2005)

Opis: Abel Nightroad, wampir i jednocześnie ksiądz na usługach Watykanu, walczy z innymi krwiopijcami, którzy powstali w wyniku kataklizmu nazwanego Armageddonem. Podczas swych podróży spotyka dziewczynę o imieniu Esther. To spotkanie może mieć decydujący wpływ na dalsze losy wojny. [Filmweb.pl]

Seraph of the End (2015)

Opis: Hyakuya Yuuichirou żyje w okrutnym świecie, gdzie kilka lat temu doszło do globalnej katastrofy wywołanej przez uwolnienie groźnego wirusa. Wszyscy ludzie starsi niż trzynaście lat zostali straceni, a młodsze dzieci stały się niewolnikami wampirów, którzy niespodziewanie zawitali na Ziemi. Po tragicznej próbie ucieczki z kilkoma przyjaciółmi, Yuuichirou jest jedynym ocalałym. W jego sercu płonie żądza zemsty, a jego celem jest pokonanie wszystkich wampirów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x