Gdzie oglądać turecki serial „Hudutsuz Sevda”?

FOT: FOX.TR.COM

Turecka stacja FOX wypuściła najnowszą produkcję zatytułowaną Hudutsuz Sevda z Denizem Canem Aktaşem. Co wiemy o tej serii? Gdzie można ją oglądać?

Jest to nowy projekt aktora, który wcześniej zagrał między innymi w takich produkcjach jak: Aşk Ağlatır, Menajerimi Ara czy Town Doctor.

O czym jest Hudutsuz Sevda?

Halil İbrahim, młody chłopiec, który stracił ojca w wyniku krwawej waśni, zostaje wygnany z rodzinnego miasta nad Morzem Czarnym. Po dwudziestu latach powraca jako przystojny i silny mężczyzna, aby poślubić Yasemin, ukochaną kobietę. Jednak jego plany zostają pokrzyżowane przez wydarzenia z przeszłości. Halil İbrahim wyrusza w podróż po zemstę, ale jego życie zmienia się całkowicie, gdy spotyka Zeynep Leto.

WARTO PRZECZYTAĆ:

W obsadzie znaleźli się: Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Burak Sevinç i Asuman Dabak.

Oficjalny zwiastun Hudutsuz Sevda

Gdzie można oglądać Hudutsuz Sevda?

Na chwilę obecną serial z udziałem Deniza Cana Aktaşa i Miray Daner nie jest emitowany przez żadną stację ani VOD w Polsce — być może kiedyś to się zmieni. Wszystkie odcinki Hudutsuz Sevda można bezpłatnie (i legalnie) oglądać na YouTubie. Choć nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, można włączyć opcję „przetłumacz automatycznie” i wybrać język polski. Link do kanału: @HudutsuzSevdaDizi. Osobiście zachęcam po prostu wpisać w wyszukiwarkę „Hudutsuz Sevda (nr odcinka) Bölüm”.

Odcinek 1: TUTAJ!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x