„Akademia Jednorożców” już niedługo na Netflixie!

Picture: Spin Master / Netflix

Długi, ponad 72-minutowy odcinek będzie początkiem nowego serialu animowanego, który pochodzi ze studia stojącego za Psim Patrolem i Mighty Express.

Akademia Jednorożców, nowy program dla dzieci od Spin Master, trafi do serwisu Netflix w listopadzie 2023 r. Prace nad nim rozpoczęły się w 2018 r. Oto, czego można się spodziewać po nowej serii. Planuje m.in. wiele sezonów i programów specjalnych, a także serię zabawek, mającą swój początek w 2024 roku.

Sezon pierwszy, który pojawi się w listopadzie 2023 roku dzięki informacjom z nowego wywiadu przeprowadzonego przez The Hollywood Reporter, rozpocznie się wydłużonym, 72-minutowym pierwszym odcinkiem.

Program oparty jest na popularnej serii książek dla dzieci o tym samym tytule, napisanej przez Julie Sykes i zilustrowanej przez Lucy Truman. Podzielona obecnie na ponad 20 książek, historia obraca się wokół magicznych przygód dziewcząt i ich przyjaciół jednorożców w tytułowej Akademii. Każda książka zazwyczaj przedstawia inną parę przyjaciółek–jednorożców.

Serial jest produkowany przez Spin Master, firmę, która wcześniej współpracowała ze streamerem przy oryginalnym serialu Mighty Express. Ponadto inne programy producenta, takie jak Abby Thatcher i Legendy Bakugan, są również dostępne do oglądania w większości regionów.

Nowa strona internetowa poświęcona nadchodzącemu serialowi zawiera krótki opis tego, czego możemy się spodziewać:

Dołącz do Sophii i reszty uczniów w Akademii Jednorożców, gdzie uczą się chronić magię dla całego świata. Bez presji i niczego takiego.

Opublikowano również zwiastun nadchodzącej serii:

Seria została już przedłużona na kilka sezonów, które zostaną wdrożone w latach 2024 i 2025. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter prezes Spin Master do spraw rozrywki, Jen Dodge, szczegółowo opisała nadchodzący harmonogram wydawniczy, mówiąc:

Więc, pierwsze wypuszczenie to 72-minutowe wydarzenie filmowe od razu z pierwszymi ośmioma odcinkami, które są pierwszym sezonem lub, jak to nazywamy, pierwszym rozdziałem historii. Mamy jeszcze jeden pełny sezon odcinków, a także 44- i 60-minutowe odcinki specjalne, które pojawią się z czasem.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x