„Atomic Blonde 2” powstanie dla platformy Netflix!

Charlize Theron ujawniła, że kontynuacja szpiegowskiego filmu akcji Atomic Blonde powstanie dla platformy streamingowej Netflix.

Tytułowa bohaterka to agentka Lorraine Broughton, klejnot koronny tajnych służb Jej Królewskiej Mości. Jest inteligentna, zmysłowa i dzika. Nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie i pozostać przy życiu. Bohaterka zostaje wysłana na niemożliwą misję do Berlina. Ma wydobyć  bezcenne akta z pogrążonego w chaosie miasta. Z pomocą Davida Percivala, zawiadowcy stacji kolejowej, lawiruje, tocząc najniebezpieczniejszą szpiegowską rozgrywkę.

W rozmowie z magazynem Total Film, aktorka powiedziała:

Zabraliśmy Atomic Blonde 2 do nich i Scott Stuber był tym naprawdę zainteresowany. Wspólnie długo rozmawialiśmy o projekcie i aktualnie trwają prace nad scenariuszem.

Theron możemy aktualnie zobaczyć w innej produkcji Netfliksa — ekranizacji komiksu The Old Guard. Kto z Was już oglądał?

Obecnie absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta, a najbardziej koty! 😺 Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x