Burak Özçivit już wkrótce pojawi się w filmie od Netflixa

fot: ATV.com.tr

Burak Özçivit, turecki aktor znany z seriali Wieczna miłość czy Kuruluş: Osman, wkrótce zagra w nowej produkcji od Netflixa.

Mężczyzna jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Turcji. Rozpoznawalność w kraju i poza jej granicami przyniosła mu rola Baliego Bey’a we Wspaniałym Stuleciu. Następnie wcielił się w Kemala w Wiecznej miłości, która zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej telenoweli w 2017 roku.

Burak Özçivit zdecydował się na współpracę z Netflixem. Aktor zagra w nowym filmie akcji o nazwie The Barber (jest to nieoficjalny tytuł) wraz z Mertem Yazıcıoğlu. Początkowo mieli grać ojca i syna, ale scenariusz uległ zmianie. Na chwilę obecną szczegóły odnośnie pełnometrażowej produkcji dla streamera są trzymane w tajemnicy.

Zdjęcia mają rozpocząć się w 2. połowie sierpnia 2023 roku. Za reżyserię odpowiadać będzie Denise Urrolmazer. Data premiery filmu nie jest znana.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x