Co wiemy o 5. sezonie „Stranger Things?”

Właśnie zakończył się czwarty sezon serialu Stranger Things i wielu fanów już nie może się doczekać kolejnej części. Co więc wiemy na obecną chwilę?

Data premiery

Poprzedni sezon wyszedł bardzo późno. Było to spowodowane opóźnieniami związanymi z pandemią koronawirusa, która uniemożliwiła prace na planie. Jeśli producenci nie napotkają żadnych przeszkód, już niedługo powinni rozpocząć zdjęcia do piątej części. Gdybyśmy mieli spekulować, kiedy dostaniemy nowe odcinki, stawialibyśmy na koniec 2023 roku.

Fabuła

Jeśli chodzi o dalsze losy bohaterów Stranger Things, to nie wiadomo zbyt wiele. Na pewno znowu będą mieli do czynienia z Vecną i Drugą Stroną. Duffer zdradził:

Jestem pewien, że zrobimy skok w czasie. Idealnie byłoby, gdybyśmy kręcili czwarty i piąty sezon na przemian, ale po prostu nie było to możliwe. To wszystko są dyskusje, które będziemy prowadzić z naszymi scenarzystami, kiedy rozpoczniemy prace.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x