Co wiemy o kontynuacji „Ranczo”? Kiedy premiera!

Myślę, że każdy lub większość polaków oglądała „Ranczo”, które od 2006 roku do 2016 roku leciało w Telewizji Polskiej. Serial opowiadał losy Amerykanki Lucy Wilskiej, która po przyjeździe do małej wioski na Podlasiu dostaje w spadku dworek. Z biegiem czasu jej życie zaczyna się coraz bardziej komplikować.

Ranczo doczekało się 10 sezonów oraz filmu pod tytułem „Ranczo Wilkowyje”, które jeszcze bardziej podbiło serca polskich widzów. Nic dziwnego, że po zakończeniu serialu planowana jest kontynuacja.

Na fanpage Elżbiety Romanowskiej pojawił się wpis „>>Ranczo. Zemsta wiedźm<<
Tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu TVP1. Prawdopodobnie Fani będą musieli udać się do kin, by zobaczyć co się stało z mieszkańcami ich ukochanych Wilkowyj. Pójdziecie do kina??”
„Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku” – zdradził reżyser Wojciech Adamczyk, w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Zapewnił też, że na planie pojawią się nowe twarze.

Z tego postu możemy wywnioskować, że już na pewno prace do nowego filmu Ranczo rozpoczną się latem 2020 roku. Film będzie się nazywał „Ranczo. Zemsta Wiedźm”. Będziemy mogli zobaczyć dalsze losy bohaterów znanych z serialu. Prawdopodobnie filmu nie zobaczymy w TVP, lecz w kinie.

Cieszycie się, że Ranczo powraca po 4 latach? Tęskniliście za tą produkcją?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x