„Coś się kończy, coś zaczyna” nowa komedia romantyczna z Jamiem Dornanem!

Prawie każdy z nas od czasu do czasu ogląda komedie romantyczne. Coś się kończy, coś zaczyna to historia na wskroś prawdziwa, która może dotyczyć prawie każdej z nas. To nie jest zwykła komedia, to coś więcej. Zaciekawieni?

Sama obsada jest bardzo ciekawa. Na pewno każdy z Was ich zna – Shailene Woodley grała w serii Niezgodna czy we wzruszającym filmie Gwiazd naszych wina.
Jamie Dornan to przystojny Christian Grey z Pięćdziesięciu twarzy Greya oraz Sebastian Stan znany z roli Zimowego Żołnierza z serii Avengers. Ciekawe zestawienie, prawda? Jestem pozytywnie zaskoczona i ciekawa jak ta trójka odnajdzie się w tej całej historii.

Tutaj wrzucam Wam oficjalny zwiastun!

Historia zaczyna się dość niepozornie. Daphne nagle rzuca pracę i rozstaje się z chłopakiem. Przeprowadza się do domku należącym do jej siostry. Chcąc poukładać swoje życie, decyduje się na pół roku odpocząć od związków i od alkoholu. Główna bohaterka spędza czas na szukaniu pracy, w salonie gier oraz zajmuje się swoją uroczą siostrzenicą. Na imprezie sylwestrowej poznaje dwóch mężczyzn. Są całkiem różni, a jednak z jednym i drugim nawiązuje nić porozumienia. Frank jest pewnym siebie imprezowiczem, świetnie flirtuje. Drugi, Jack, mniej nachalny, ale bardzo inteligentny pisarz. Na dodatek obaj są najlepszymi przyjaciółmi. Bohaterka wpada jak śliwka w kompot w emocjonujący trójkąt. Którego z mężczyzn wybierze? Pełnego pasji Franka, czy racjonalnego, ale w pełni zaangażowanego Jacka?  Dowiemy się na ekranie!

Zaciekawił Was ten film? Będziecie oglądać czy już widzieliście?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x