Czego oczekujemy od 3 i 4 sezonu ,,Chilling Adventures of Sabrina”? Serial już wkrótce!

Pewne jest, że w niedługim czasie zobaczymy 3 i 4 sezon „Chilling adventures of Sabrina”. Ale kiedy mówimy o tym serialu, myślimy o czarownicach, demonach, mitologii, czy taniej produkcji dla nastolatek? Co chcemy zobaczyć w następnych sezonach? Czego zabrakło w dwóch pierwszych?

Na początku wyjaśnijmy kwestię daty premiery serialu. Data premiery serialu nie jest jeszcze potwierdzona, jednak media atakują nas sloganami typu:

,,Chilling adventures of Sabrina 3 sezon w Halloween!”

A kiedy 31 października już minął…

,,Chilling Adventures of Sabrina 3 sezon krótko przed świętami!”

Z tych wszystkich niejasności w tytułach i postach tego typu, możemy wywnioskować, że to wszystko nie jest prawdą. To tylko naciągane slogany dla zwykłych postów spekulacyjnych. Od samego producenta i twórcy serialu. Wiemy, że sami nie wiedzą, kiedy zdążą wypuścić trzeci sezon. Oto jedna z wypowiedzi producenta Roberto Aguirre-Sacasa na ten temat:

,,Właściwie to nie wiem. Nie sądzę, żebyśmy zdążyli na Halloween. Naprawdę nie mam pojęcia.”

Może i nie wynika z tego zbyt wiele, ale dla mnie kluczowe są słowa

,,Nie sądzę żebyśmy zdążyli”.

Dajmy twórcom czas i skończmy z niepotrzebnymi sensacjami, które okażą się zwykłą bzdurą.

No dobrze, ale za bardzo odbiegamy od tematu. Czego oczekujemy od 3 i 4 sezonu „Chilling adventures of Sabrina”? Ile fanów produkcji, tyle oczekiwań, jednak w postach z grup na Facebooku i różnego rodzaju forach najczęściej mówi się o:

– Związku Sabriny z NIckiem!

– Nowego, czarnego charakteru!

– Więcej różnego rodzaju duchów, demonów!

-Więcej Spellmanów!

To tylko niektóre z komentarzy fanów serialu. Moim zdaniem pierwszy i drugi sezon, skupiał się na samej Sabrinie i rozwoju innych postaci. Pojawiało się tam dużo magii, oraz czarownic. Dobrze by było gdyby jednak kolejny sezon skupiał się prawie wyłącznie na Sabatach, czarownicach i mitologii np. Słowiańskiej. Najgorętszym wątkiem o którym teraz wiemy, jest zejście Sabriny razem z jej przyjaciółmi. Większość oczekuje związku Sabriny z Nickiem, jednak może po prostu nie uda się go uratować? Twórcy może i by chcieli wprowadzić jakiś zatrważający zwrot akcji, ale muszą liczyć się z odbiorcami. Tutaj kolejny raz zacytuje słowa Roberto Aguirre-Sacasa:

,,Osobiście uwielbiam ich obu. Uwielbiam Gavina [Nick] i Rossa [Harvey]. Myślę, że prawdopodobnie kibicuję obu parom. Mam słabość do Harveya, bo jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie mogę zaprzeczyć, że Sabrina i Nick bardzo do siebie pasują. Więc tak, jest nadzieja dla fanów Sabriny i Harveya, ale uczucie między Sabriną i Nickiem jest niezaprzeczalne.”

Moim zdaniem chodzi tu o niezadowolenie większości fanów serialu. Jednak to tylko moje spekulacje, które może i nie staną się prawdą, ale czym byłyby wszystkie te uniwersa bez fanów i ich teorii? Te przemyślenia już zostawiam wam. Napiszcie o waszych oczekiwaniach co do 3 i 4 sezonu „Chilling adventures of Sabrina”.

Autor: Adam Sz.

Koniecznie odwiedź grupę serialową o Sabrinie – Klik!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x