Czerwiec w serwisie CANAL+ online

© Showtime Networks Inc. All Rights Reserved.

Już wkrótce w serwisie Canal+ online premiera drugiego sezonu nominowanego do Emmy YELLOWJACKETS z Melanie Lynskey, Juliette Lewis i Christiną Ricci powróci na ekrany 28 czerwca.  Oprócz tego zobaczymy wiele innych produkcji.

O to produkcje, które zobaczymy w czerwcu na Canal+:

SORTOWNIA | Serial

©CANAL+ POLSKA S.A., ©TELEWIZJA POLSAT

Historia Jacka Wolińskiego, lekarza SOR-u, który od wielu lat w całości poświęca życie pracy. I choć medycyna z pewnością jest jego powołaniem, poczucie władzy nad ludzkim życiem doprowadza go do moralnego dylematu. Z każdym kolejnym, trafiającym na oddział ratunkowy przypadkiem jest coraz bardziej rozdarty między etyką lekarską, a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którym przewinienia mogłyby ujść na sucho.

Serial Sortownia będzie liczył osiem odcinków. Premierowe odcinki w piątki od 16.06 godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

SILENT TWINS | Film

© 2022 MADANTS SP. Z O.O. & GRUPA MODERATOR SP. Z O.O. ALL RIGHTS RESERVED

June i Jennifer przyszły na świat w latach 60. w walijskiej rodzinie karaibskich imigrantów. Siostry, które przez pierwsze lata życia były radosnymi dziećmi, w pewnym momencie odmówiły komunikacji ze światem zewnętrznym. Ten pakt milczenia był formą wołania o pomoc bliźniaczek nękanych przez rówieśników z powodu koloru skóry. Mimo starań rodziców June i Jennifer przez lata utrzymywały kontakt wyłącznie ze sobą, a ich więź z czasem zaczęła mieć na nie destrukcyjny wpływ.

Premiera SILENT TWINS w piątek 9.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

FABELMANOWIE | Film

© Dystrybucja Monolith Films

Ten niejako autobiograficzny obraz to hołd dla kina i powrót legendarnego reżysera do czasów dzieciństwa, kiedy to zaczęła się jego fascynacja dziesiątą muzą. Film opowiada o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, syna twardo stąpającego po ziemi inżyniera i niespełnionej pianistki. Te dwie różne postawy rodziców mają ogromny wpływ na wrażliwego nastolatka, który z kamerą ojca stawia pierwsze kroki w świecie kina. Filmy stają się dla niego formą komunikacji niewymagającej słów. Komunikacji m.in. z członkami rodziny, których relacje, sekrety i dramaty są ważnym elementem historii Sammy’ego.

Premiera w sobotę 17.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

ŚUBUK | Film

© fot. Robert Jaworski, prod. Aurum Film, dystr. Kino Świat 2023

Maryśka zaszła w nieplanowaną ciążę pod koniec lat 80. Ojciec dziecka, sporo starszy milicjant Darek, próbuje zmusić partnerkę do aborcji. Ta jednak decyduje się na samotne macierzyństwo, a pomoc w wychowaniu proponuje siostra dziewczyny. Po kilku latach Marta znika jednak z życia chłopca i jego matki, a Maryśka zaczyna zauważać, że Kuba znacznie różni się od swoich rówieśników. U posługującego się tylko jednym słowem – „śubuk” – chłopca, lekarze diagnozują autyzm. Dla młodej matki rozpoczyna to walkę z systemem, biurokracją i bezdusznością. Walkę o społeczną akceptację, zrozumienie, a przede wszystkim godne życie dla syna.

Premiera w sobotę 24.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

YELLOWJACKETS 2 | Serial

© Showtime Networks Inc. All Rights Reserved.

Drugi sezon zaczyna się dwa miesiące po tragicznych wydarzeniach z pierwszej serii. Po katastrofie lotniczej uczennice z licealnej drużyny przebywają w odległej północnej dziczy. Surowe warunki zimy nasilają się z dnia na dzień, a psychika nastolatek pogarsza się równie szybko, zwłaszcza że zmuszone są do podejmowania skrajnie trudnych decyzji w walce o przetrwanie. Równocześnie śledzimy losy ocalałych ponad dwie dekady później, gdy wydarzenia z przeszłości wciąż nie dają o sobie zapomnieć.

Premierowe odcinki w środy od 28.06 godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Pozostałe premiery:

  • BARONOWIE, serial, po dwa premierowe odcinki w poniedziałki od 5.06 godz. 22:00 w CANAL+ SERIALE oraz w serwisie CANAL+ online.
  • JA TEŻ NIENAWIDZĘ SUZIE, serial, premierowe odcinki w poniedziałki od 12.06 godz. 21:00 w CANAL+ SERIALE oraz w serwisie CANAL+ online.
  • WYSTAWIENI 3, serial, po trzy premierowe odcinki we wtorki od 20.06 godz. 20:00 w CANAL+ SERIALE oraz w serwisie CANAL+ online.
  • SIMONA, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 5.06 o godz. 22:35 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • SALVATORE: ARTYSTA W ŚWIECIE OBUWIA, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 12.06 o godz. 22:35 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • CZĘŚCI INTYMNE, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 19.06 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • TAŃCZĄC PINĘ, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 26.06 o godz. 22:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • ANATOMIA, film, premiera w piątek 2.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • ZBRODNIE PRZYSZŁOŚCI, film, premiera w sobotę 3.06 o godz. 23:05 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.
  • REGUŁY ZABIJANIA, film, premiera w czwartek 29.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x