Czy film „Titanic” Jamesa Camerona czeka reboot?

Titanic jest jednym z największych przebojów kinowych w historii. Pojawiły się plotki o nowej wersji. Czy zostanie nakręcona?

Film znajduje się dopiero na trzecim miejscu listy, więc dla Paramountu nie jest już świętością nie do ruszenia. I zapewne stąd zrodziły się, na razie niepotwierdzone doniesienia, które krążą ostatnio po sieci.

Jeśli mamy wierzyć pojawiającym się w internecie rewelacjom, Paramount chciałoby nakręcić nową wersję megahitu Jamesa Camerona. Jednak w tym celu studio musi się dogadać z Disneyem, które po przejęciu 20th Century Fox jest częściowym właścicielem praw do widowiska.

Jeśli studio odmówi, to Paramount może zdecydować się na realizację innego filmu, którego akcja rozgrywać się będzie na Titanicu. Wytwórnia wolałaby jednak jeszcze raz opowiedzieć historię Jacka i Rose.

O sądzicie o tym pomyśle? Chcielibyście zobaczyć nową wersję?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x