Czy Nina Dobrev i Ian Somerhalder pojawią się w „Legacies”?

Legacies to trzecia seria w uniwersum The Vampire Diaries. Śledzi losy uczniów z nadprzyrodzonymi zdolnościami, którzy uczęszczają do Salvatore School for the Young and Gifted.

Jak wiemy, szkoła została założona przez Alarica Saltzmana i Caroline Forbes. Od czasu do czasu w serialu pojawiają się znane twarze z The Vampire Diaries, takie jak Matt Donovan, Jeremy Gilbert czy Kai Parker. Oczywiście fani nie kryją nadziei, że zobaczą również słynnego Damona Salvatore i Elenę Gilbert.

Legacies zasugerowało nam, że prowadzą oni normalne ludzkie życie w Mystic Falls, a także, że mają dzieci. Ponadto szkoła funkcjonuje na terenie, który niegdyś był domem braci Salvatore. Dlatego też wydaje się sensowne, że Elena i Damon prędzej czy później odwiedzą to miejsce. Jeśli nurtuje Was pytanie, czy Nina Dobrev i Ian Somerhalder powrócą do swoich ról w spin-offie serialu, to dobrze trafiliście!

Czy Nina i Ian pojawią się w Legacies?

Chociaż Damon (Ian Somerhalder) i Elena (Nina Dobrev) nie wystąpili w odcinku Flesh and blood, to byliśmy bliżej nich niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli zastanawialiście się, kto z przyjaciół Alarica (Matt Davis) gościł Josie, gdy ta chodziła do Mystic Falls High, nowy epizod w końcu udzielił odpowiedzi to pytanie: mieszkała z Salvatore’ami.

Po przelotnej uwadze o tym, jak dobrze odbudowano dom, dziewczyna przekonała ojca, aby został chwilę dłużej, kusząc go rodzinną recepturą cioci Eleny. Udało się także przemycić ukłon w stronę Damona.

Damon jest ostatnią osobą, która powinna udzielać ci porad w kwestii związków.

– powiedział Alaric swojej córce, gdy ta otworzyła się na temat rodzącego się związku.

To mało prawdopodobne, że Legacies kiedykolwiek doczeka się powrotu na ekran Niny Dobrev oraz Iana Somerhaldera. Producent wykonawczy, Brett Matthews, zapewnił jednak fanów, że w serialu obowiązuje polityka otwartych drzwi.

Co więcej, nadzieję widzów podsyciły nowe posty członków obsady. Po ostatnio opublikowanych zdjęciach zaczęli oni doszukiwać się poszlak mogących świadczyć o tym, że nasza ukochana para zawita do spin-offu.

Na obecną chwilę, o ile spekulacje się sprawdzą, mamy o wiele większą szansę na pojawienie się Eleny niż Damona. Jednak biorąc pod uwagę ostatni post Iana na Facebooku, w którym bezpośrednio odniósł się do swojej dawnej postaci, kto wie, czy nie doczekamy się rodzinki Salvatore w pełnym składzie.

Jak myślicie, czy Ian i Nina faktycznie pojawią się w Legacies?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x