Czy seria „Bir Peri Masalı” jest bliska finału?

Serial Bir Peri Masali z udziałem Aliny Boz i Tarıka Emira Tekina przez niektórych jest skazana na wczesny finał. Czy faktycznie tak będzie?

Turecka produkcja nie cieszy się zbytnio dużą oglądalnością i historia nie przyciąga wystarczającej uwagi publiczności. Dla Fox TV jest to nie do przyjęcia. Szczególnie że stacja zamówiła 10 nowych seriali.

Niedawno kierownictwo Fox TV zdecydowało się na wczesne zakończenie produkcji Mahkum. Nie uzyskali dokładnie tego, czego oczekiwali — wysokich notowań.

Najlepszym sposobem na odzyskanie zaufania odbiorców byłoby dalsze kontynuowanie serialu Bir Peri Masali. Ociepliłoby to wizerunek firm. Czy zdecydują się na ten ruch? Mało prawdopodobne.

Turecka produkcja ma w dniu swojej emisji (środę) twardych rywali: Kuruluş Osman, O Kız, Gecenin Ucunda, Tuzak, Hayat Bugün. Wątpliwe jest osiągnięcie wyższych notowań przez serię Bir Peri Masali. Prawdopodobnie wkrótce serial doczeka się finału.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x