piątek, 28 stycznia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsy„Degrassi” w nowej odsłonie

„Degrassi” w nowej odsłonie

Degrassi w nowej odsłonie zadebiutuje już w 2023 roku na HBO Max. Dodatkowo odcinki trafią na Cartoon Network.

Z tego co wiadomo, HBO odebrał wszelkie prawa do Degrassi: Nowe pokolenie wraz z 14 poprzednimi sezonami. Kontynuacja tej serii będzie liczyła 10 odcinków, które będą trwać około godzine. Akcja ponownie będzie się rozgrywała w Toronto.

Azzopardi i Cohen powiedzieli w oświadczeniu:

„To, co nas najbardziej ekscytuje w ożywieniu tej ukochanej serii, to przekształcenie jej w prawdziwie serializowany jednogodzinny dramat. Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy możliwość poprowadzenia tej ewolucji i przywrócenia tej kultowej serii z powrotem do domów ludzi”.

Wszystko zaczęło się w 1979 roku, kiedy seria Degrassi została pierwotnie stworzona przez Lindę Schuyler i Kit Hooda. W ponad 4 dekady serial stał się najbardziej rozpoznawalną serią dramatów dla młodzieży, z ponad 500 odcinkami na koncie. Dodatkowo zdobył dwie międzynarodowe nagrody Emmy oraz dwóch Teen Choice Awards i Peabody.

Josh Sherba – prezes WildBrain – powiedział w oświadczeniu o długowieczności Degrassi :

„Teraz, w swojej czwartej dekadzie, Degrassi jest jedną z tych ukochanych, wiecznie zielonych właściwości, które wymagają odświeżania dla każdego nowego pokolenia. Stephanie Betts, nasza Chief Content Officer, wraz z showrunnerami Larą Azzopardi i Julią Cohen, przewidzieli ewolucję Degrassi, która, pozostając wierna fundamentalnej uczciwości, człowieczeństwu i integralności marki, obiecuje fanom podróż na ekscytujące nowe terytorium. zarówno twórczo, jak i dramatycznie. Cieszymy się, że możemy współpracować z HBO Max, aby dostarczyć tę nową wizję fanom i rozszerzyć dziedzictwo Degrassi”

Nowa seria Degrassi będzie miała premierę w HBO Max w 2023 roku, a cała biblioteka Degrassi: Nowe pokolenie pojawi się wiosną 2022 roku. Poniżej możecie przeczytać opis nadchodzącej nowej odsłony.

Powtórka oryginalnego dramatu dla nastolatków. Degrassi to serial oparty na postaciach, opowiadający o doświadczeniach ze szkoły średniej i ekscytującej, często bolesnej podróży polegającej na odkrywaniu samego siebie. Nowy serial, którego akcja toczy się w Toronto, opowiada o grupie nastolatków i nauczycieli szkolnych żyjących w cieniu wydarzeń, które łączą ich i rozdzielają. Spektakl przenosi się w głąb serc i domów różnorodnych, skomplikowanych postaci, które usiłują odnaleźć swoją nową normalność sięgając po nadzieję, odkupienie i miłość.

SourcePolygon
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x