Dlaczego 3. sezon „Reachera” będzie lepszy od drugiego? Co poszło nie tak?

fot: Amazon Prime Video

Amazon Prime Video jeszcze przed premierą drugiego, zamówił trzeci sezon Reachera. Czy rozwiąże on powstałe problemy?

Produkcja oparta na książkach Lee Childa cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. To dowód na to jak bardzo fani pokochali Alana Richtsona w roli tytułowego Reachera. Twórcy przyjęli, że każdy sezon będzie antologią, co oznacza, że w nowym rozdziale znajdzie się rotacyjna obsada.

Co wydarzyło się w pierwszym sezonie Reachera?

W pierwszym sezonie Reachera Jack trafił do Margrave w stanie Georgia, gdzie został wciągnięty w serię morderstw. Początkowo uznano go za podejrzanego, ponieważ zbrodnie rozpoczęły się zaraz po jego przybyciu. Ostatecznie nawiązał sojusz z Roscoe Conklin (Willa Fitzgerald) i Oscarem Finlayem (Malcolm Goodwin) z policji Margrave, aby rozwiązać sprawę tajemniczych zabójstw.

Zmiany zaszły zbyt daleko…

W drugim sezonie Reacher spotyka się ponownie ze swoim oddziałem 110. specjalnych śledczych. Wkrótce zostają uwikłani w tajemnicze morderstwo jednego z ich byłych członków. Jack i jego koledzy z wojska postanawiają połączyć siły, aby wyjaśnić zagadkę i chronić swoich byłych podwładnych.

W nowej części postać grana przez Alana jest znacznie bardziej otwarta niż w przypadku Roscoe i Finlay’ego. Zniknęło jej chłodne nastawienie i brak tajemniczości. Bohater jest bardziej zrelaksowany wśród swoich znajomych z wojska.

Trzeci sezon Reachera to zmieni…

W kolejnej trzeciej serii Jack ponownie wyląduje w nowym mieście, gdzie podobnie jak w pierwszym sezonie będzie musiał radzić sobie sam. To na pewno przywróci jego powściągliwy charakter, który będzie stopniowo się zmieniał wraz z bliższym poznawaniem ludzi.

Niestety, aby rozwiązać kryminalną zagadkę, Reacher musi na nowo zaufać drugiemu człowiekowi. Czy twórcom uda się „przywrócić” Jacka z pierwszego sezonu? Czas pokaże.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x