Emma Mackey, znana z roli Maeve Wiley, opuszcza serial „Sex Education”

fot: Netflix

Emma Mackey (Maeve Wiley) ogłosiła, że po czwartej serii opuszcza Sex Education od Netflixa.

Aktorka nie pojawi się w piątym sezonie — o ile streamer zamówi. Kobieta podzieliła się tą informacją z dziennikarzami podczas ceremonii wręczenia nagród BAFTA, na której otrzymała statuetkę Rising Star.

fot: Netflix

Na pytanie, czy wróciłaby do serialu, Emma Mackey odpowiedziała:

„Piąty sezon? Właśnie skończyłam czwarty tydzień temu!”

Następnie dodała:

„Nie, nie sądzę, że pojawię się w piątym sezonie”.

Nie jest to pierwszy osoba, która ogłosiła odejście z Sex Education. W ciągu ostatniego roku produkcję opuściło już kilku członków obsady, w tym: Patricia Allison (Ola), Tanya Reynolds (Lily), Simone Ashley (Olivia) i Rahkee Thakrar (nauczycielka Emily Sands). Mimo tych strat, w produkcji zostali: Asa Butterfield (Otis), Gillian Anderson (Jean), Ncuti Gatwa (Eric), Aimee Lou Wood (Aimee), Connor Swindells (Adam), Kedar Williams-Stirling (Jackson), Mimi Keene (Ruby), George Robinson (Isaac), Chinenye Ezeudu (Vivienne), Dua Saleh (Cal), Alistair Petrie (Michael) i Samantha Spiro (Maureen).

Do obsady dołączył również Dan Levy (znanego z serialu Schitt’s Creek), który wciela się w postać Thomasa Molloya – słynnego autora i nauczyciela Maeve na uniwersytecie Ivy League w USA.

Czwarty sezon Sex Education ma pojawić się na platformie Netflix w 2023 roku. Fanom pozostaje mieć nadzieję, że pomimo odejść niektórych bohaterów, seria nie straci na swojej jakości.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x