Emre Bey i Buse Meral mogą zostać ulubioną parą telewizyjną!

fot: ATV

Stacja ATV dokłada wszelkich starań, aby przyciągnąć widzów różnymi produkcjami na sezon letni. Jedną z nich jest Vermem Seni Ellere.

W zeszłym sezonie Emre Bey otrzymał wielkie pochwały od fanów za swoją postać w Balkan Ninnisi, w którym odniósł wielki sukces. Z kolei Buse Meral zasłynęła z roli Firuze w projekcie Baba.

Po wielu projektach, takich jak: Gülperi, Bizim Hikaye, Tek Yürek, Elimi Bırakma, Uyanış Büyük Selçuklu, czy Destan, aktorka zdobyła ogromne doświadczenie. Teraz stawia krok w zupełnie nowym kierunku w swojej karierze.

Serial jest wyreżyserowany przez Aliego Blaci. Opowie on historię Zeliş, córki gór, strumieni i płaskowyżów, oraz Mehmeta, który jest pasjonatem wszelkiego rodzaju przygód i akcji.

Może Cię zainteresować: 

Pierwszy zwiastun Vermem Seni Ellere wzbudził duże zainteresowanie, szczególnie w mediach społecznościowych. Można śmiało wysunąć wniosek, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to dwójka młodych aktorów zostanie nominowana do grona ulubionych serialowych par letniego okresu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x