Fani nie są zadowoleni z drugiego sezonu „Yalı Çapkını”. Czy serial dotrwa do końca?

W mediach społecznościowych zawrzało. Fani nie są zadowoleni z losów w popularnym serialu Yalı Çapkını (Złoty chłopiec) emitowanego w piątkowe wieczory w Star TV.

W drugim sezonie produkcji nastąpiły poważne zmiany w historii. Po odejściu niektórych postaci, poszczególne wątki zostały zmodyfikowane. Publiczność nie była jednak zbyt zadowolona z tej sytuacji. Jednak usunięcie z historii postaci Pelin, granej przez Buse Kahraman, według fanów było jedynym dobrym ruchem.

Wspaniała dynamika fabuły pierwszego sezonu, stworzona przez napięcie pomiędzy Pelin i Seyranem nie zrobiła na widzach dużego wrażenia.

W ostatnim czasie można zauważyć wiele negatywnych komentarzy na temat drugiej części w social mediach. Fani są rozczarowani faktem, że serial Yalı Çapkını nie skupiał się na historiach głównych bohaterów. Uważają, że zaczął się on bardzo dobrze, ale w trakcie jego trwania fabuła mocno się popsuła. To spowodowało poważny spadek oglądalności Yalı Çapkını. Czy wpłynie to na dalsze losy serialu? Przekonamy się w najbliższym czasie.

 

 

 

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x