Freddie Highmore o mały włos zrezygnowałby z roli Shauna Murphy’ego w „The Good Doctor”

Jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat od ABC doczekał się przedłużenia o kolejny piąty sezon. Ostatnio wyszła informacja, że Freddie myślał nad odrzuceniem propozycji zagrania Shauna Murphy’ego.

The Good Doctor bardzo szybko podbił serca widzów. Zalał fanów swoimi osobistymi fabułami i przypadkami medycznymi. Choć dopiero produkcja doczekała się czterech sezonów, piąty już w drodze. Recenzje odnośnie serialu wciąż pozostają pozytywne i cieszy się uznaniem widzów.

Bez wątpienia to nie fabuła przyciągnęła odbiorców, lecz główny bohater. Każdy z pełnym podziwem śledzi losy Shauna Murphy’ego, który jest bardzo dobrym obserwatorem, diagnostykiem. Z każdym odcinkiem lekarz chorujący na autyzm ewoluuje i nabiera świadomości emocjonalnej i społecznej poprzez interakcje z pacjentami i współpracownikami szpitala.

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, jakoby Highmore był bardzo bliski odrzucenia tej pracy. Aktor doskonale zdawał sobie sprawy, że musi gdzieś pracować. W tamtym czasie pracował na planie Bates Motel, którego historia dobiegała końca.

Freddie bał się dokonać złego wyboru, gdyż nie chciał uczestniczyć w projekcie, w którym nie mógłby się rozwijać. Jednak po rozmowie z twórcą serialu, Davidem Shore’em zmienił zdanie. Uznał, że dołączenie do The Good Doctor było słuszną decyzją.

Premiera piątego sezonu zaplanowana jest na 27 września 2021 roku (czasu amerykańskiego).

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x