Freya Allan. Kim jest serialowa Ciri?

Freya Allan to dziewiętnastoletnia aktorka, która już w tak młodym wieku może poszczycić się rolą w serialu Wiedźmin. Kim jest Freya? Co wiemy o samej aktorce i o postaci którą gra? Co o grze aktorki sądzą fani wiedźmińskiego uniwersum?

Freya Allan a Cirilla.

Freya urodziła się 6 września 2001 roku w Oxford-shire, środkowej Anglii. Uczęszczała do szkoły Headington school. Emma Watson, odtwórczyni roli Hermiony w kultowej serii filmów Harry Potter uczyła się w tej samej szkole. Młoda aktorka nie grała zbyt wielu ważnych roli. W 2019 roku Freya zagrała w serii telewizyjnej The Third Day, dostała również angaż w roli Gunpowder Milkshake, który ukaże się w bliżej nieokreślonej dacie 2020 roku. Freya Allan chętnie udziela się na swoim Instagramie. Jest młodą, energiczną i pełną talentu kobietą.

Cirilla Fiona Elen Riannon

Ciri urodziła się w Belleteyn 1251 roku. Jako ofiara wojny z Nilfgaardem została sierotą i długi czas błąkała się, walcząc o życie. Po kilku latach znalazł ją Geralt z Rivii któremu to była przeznaczona jako dziecko niespodzianka. Ciri jest potomkinią królewny Cintry Pavetty oraz cesarza Nilfgaardu Emhyra var EmreisaCirilla miała jasno-zielone oczy i popielate włosy, była wysoka i bardzo wysportowana. Ciri jest zabawną, energiczną i wyluzowaną kobietą.

Jak widać w charakterze obu kobiet, nie ma zbyt wielu różnic. Jak jednak zareagowali internauci na wybór Freyi Allan do roli Ciri? Na Allan nie wylał się wielki hejt ani nie rozniosła się fala radości z powodu tego wyboru. Fani zwyczajnie musieli poczekać Freye w akcji, żeby potem mogli być zadowoleni z jej gry aktorskiej. Według wielu aktorka dobrze wpasowała się w całe wiedźmińskie uniwersum i świetnie odegrała rolę Cirilli. Oczywiście, pojawiły się głosy ostrej krytyki, jednak zginęły one w tłumie dobrych opinii i neutralnych.

Osobiście uważam, że Freya Allan to dobry wybór do roli Ciri. Uwielbiam książkową postać Cirilli i jak dla mnie aktorka zdała egzamin na plus. Czekamy, jak rozwinie się w następnych sezonach.

0
Would love your thoughts, please comment.x