Gdzie oglądać turecki serial „Kopuk”?

fot: Fox TV tr

Kopuk to najnowsza produkcja od stacji Fox TV, która została wyemitowana pod koniec stycznia 2024 roku. Co wiemy o produkcji?

Serial jest produkowany przez MedYapim i wyreżyserowany przez Koray Kerimoğlu. Za scenariusz odpowiadali: Deniz Karaoğlu, Fuat Mete i Özden Selim Karadana.

O czym jest serial Kopuk?

Ferhan, młody mężczyzna z biednego środowiska, walczy z niesprawiedliwością. Kradnie pieniądze skorumpowanym urzędnikom, oszustom i tym, którzy wzbogacili się niesprawiedliwymi metodami. Następnie wyciąga pomocną dłoń do ubogiej młodzieży w swoim sąsiedztwie, zapewniając im edukację i pomoc ich rodzinom.

Nieoczekiwana śmierć bliskiej osoby wstrząśnie całym życiem mężczyzny. To wydarzenie wystawi go na próbę jego ideałów, ale także  miłości. Ferhan będzie szukał sposobów, aby przejść tę próbę i kontynuować walkę z niesprawiedliwością.

Kiedy zdaje sobie sprawę, że nie może walczyć jako Ferhan, przyjmuje tożsamość Orhana, bogatego prawnika. W ten sposób, podczas gdy Ferhan walczy z ojcem Mjude, jako prawnik Orhan poznaje İpek, dziedziczkę rodziny próbującej przejąć kontrolę nad sąsiedztwem.

W świecie, w którym żaden akt dobroci nie pozostaje bezkarny, nadal jest możliwe odwrócenie gry. Ferhan i İpek pomimo różnic, które ich dzielą, mogą połączyć siły, aby walczyć o sprawiedliwość.

Kogo możemy zobaczyć w obsadzie serialu Kopuk?

W obsadzie serialu Kopuk występują: Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş , Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya i Güneş Hayat.

Gdzie można oglądać serial Kopuk?

Na chwilę obecną serial z udziałem Kaana Yıldırıma i Birany Damlę Yılmaz nie jest emitowany przez żadną stację ani VOD w Polsce — być może kiedyś to się zmieni. Wszystkie odcinki Kopuk można bezpłatnie (i legalnie) oglądać na YouTubie. Choć nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, można włączyć opcję „przetłumacz automatycznie” i wybrać język polski. Link do kanału: @Kopukdizisi. Osobiście zachęcam po prostu wpisać w wyszukiwarkę „Kopuk (nr odcinka) Bölüm”.

Odcinek 1 – Klik!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x