Gdzie oglądać turecki serial „Ya Çok Seversen” z Keremem Bürsinem?

fot: Kanal D

Kanal D wypuścił najnowszą produkcję zatytułowaną Ya Çok Seversen, w której główne role grają Kerem Bürsin i Hafsanur Sancaktutan. Co wiemy o tej serii? Gdzie można ją oglądać?

Najnowszy projekt, aktora, który zagrał wcześniej w serialu Zapukaj do moich drzwi, jest emitowany od 6 lipca 2023 roku w tureckiej telewizji. Choć w kraju, produkcja cieszy się średnim zainteresowaniem, tak za granicą jest hitem. Obecnie serial jest emitowany w ponad 20 krajach — w Polsce jeszcze nie.

O czym jest Ya Çok Seversen?

Ates jest spadkobiercą Alaca Holding, jego ojciec przekazał mu w testamencie firmę i powierzył opiekę nad swoimi dziećmi z drugiego małżeństwa. Jednak mężczyzna nie wykazuje chęci spełnienia woli rodzica.

Nagle jego drogi krzyżują się z Leylą, która wraz ze swoimi rodzeństwem angażuje się w oszustwo. Kobieta, która przybywa do domu Oğuza z zupełnie innym celem, błędnie zostaje uznana za opiekunkę do dzieci.

Gdzie można oglądać Ya Çok Seversen?

Na chwilę obecną serial z udziałem Kerema Bürsina i Hafsanur Sancaktutan, w Polsce nie jest emitowany przez żadną stację ani VOD — być może kiedyś to się zmieni. Wszystkie odcinki Ya Çok Seversen można bezpłatnie oglądać na YouTube. Choć nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, można włączyć opcję „przetłumacz automatycznie” i wybrać język polski. Link do kanału: @YaCokSeversenResmi. Osobiście zachęcam po prostu wpisać w wyszukiwarkę „Ya Çok Seversen (nr odcinka) Bölüm”.

Odcinek 1: 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x