Geralt i Istredd na planie „Wiedźmina”! Czy czeka nas adaptacja opowiadania „Okruch lodu”?

Na planie w Frensham Little Pond trwa kręcenie wielkiej sceny! Widzimy na nim Henry’ego Cavilla oraz Royce’a Pierresona.

Dzięki Daily Mail i Goff Photos wiemy, że na planie w Surrey znajdował się Henry Cavill (Geralt), który kręcił sceny do drugiego sezonu. U jego boku został zauważony Royce Pierreson, wcielający się w postać czarodzieja Istredda. Co to może oznaczać?

Może to oznaczać, że w drugim sezonie Wiedźmina zobaczymy adaptację opowiadania Okruch Lodu, którego ostatecznie nie zobaczyliśmy w premierowym sezonie hitu od Netflixa. W owym opowiadaniu Rzeźnik Blaviken dowiaduje się co nieco o romantycznej przeszłości Yennefer i Istredda, po czym między oboma panami dochodzi do konfrontacji.

Oznaczałoby to, że będzie to kolejne opowiadanie po Ziarnie prawdy, które ujrzelibyśmy w drugim sezonie serialu. Gdybyśmy zobaczyli Okruch lodu na ekranie, to prawdopodobnie będzie to jeden z pierwszych odcinków kolejnego sezonu Wiedźmina. A poniżej seria zdjęć z planu:

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku. Zdjęcia do nowego sezonu mają trwać do lutego.

0
Would love your thoughts, please comment.x