Gillian Anderson dołącza do obsady serialu „The Great”

Zdobywczyni Emmy zagra u boku Elli Fanning i Nicholasa Houlta w serialu produkowanym dla Hulu.

The Great podąża za tytułową Katarzyną Wielką. Jest to najdłużej panująca monarchini w historii Rosji. Pierwszy sezon koncentruje się na małżeństwie z Piotrem III.

Gillian Anderson została obsadzona w roli matki Katarzyny Wielkiej. To jedna z pierwszych wiadomości odnośnie przyszłej odsłony. Oczekiwania względem tej produkcji są wysokie. Aktorka nie boi się nowych wyzwań i doskonale nadaje się do wcielenia w rolę matki Katarzyny.

Niestety, Anderson pojawi się tylko w dwóch odcinkach. Jestem przekonany, że zrobi spore zamieszanie i wrażenia na widzach dzięki swojej powadze i humorowi. Matka Katarzyny słysząc o próbie zamachu stanu w Rosji, chce pomóc córce. Choć jej metody mogą okazać się bardzo złowrogie. Nie cofnie się przed niczym, aby ocalić reputację rodziny.

Z pierwszego sezonu powracają członkowie obsady Nicholas Hoult, Phoebe Fox, Sacha Dhawan i Gwilym Lee. Data premiery drugiej serii The Great nie jest znana.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x