Główny aktor z „Krawca” powraca z nowym projektem

fot: Netflix

Turecki aktor, Çağatay Ulusoy, zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki serialowi Krawiec dla Netflixa. Teraz mężczyzna dołączył do nowego projektu. Co wiemy?

Aktor zagrał w wielu projektach, między innymi İçerde, który był emitowany przez Show TV w latach 2016-2017. Następnie pojawił się w The Protector, Yeşilçam. Jednak żadna rola nie przyniosła mu takiej popularności jak Peyamiego.

Warto przeczytać: 

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Çağatay Ulusoy niedługo pojawi się na planie serialu zatytułowanego Gaddar, od Ay Yamim dla stacji FOX. Aktor wcieli się w rolę Leventa, który opuścił swoją ukochaną kobietę i jej rodzinę, by wstąpić do wojska. Po powrocie niespodziewane wydarzenia prowadzą do jego przemiany w bezlitosnego człowieka.

Za projekt odpowiadać będzie Sinan Öztürk, reżyser Çukur i Üç Kuruş. Scenariusz napisze Hürer Ebeoğlu. Data premiery Gaddar nie jest znana.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x