Hande Erçel pod ostrzałem krytyki w „Bambaşka Biri”. O co chodzi?

W sieci pojawia się coraz więcej komentarzy krytykujących grę aktorską Hande Erçel.

Aktorka po raz pierwszy na planie zdjęciowym pojawiła się w 2014 roku w serialu Çalıkuşu. Następnie wystąpiła w kolejnych projektach: Hayat Ağacı oraz Güneşin Kızları. Ten ostatni okazał się punktem zwrotnym w jej karierze aktorskiej.

W 2016 roku Hande zagrała główną rolę wraz z Burakiem Denizem w serialu Miłosne potyczki. Już wtedy pojawiły się pierwsze krytyczne komentarze ze strony publiczności i kolegów z branży, że jej gra aktorska nie jest doceniana.

Dopiero po wystąpieniu w serialu komediowym Zapukaj do moich drzwi u boku Kerema Bürsina, opinia publiczna zaczęła docenić jej umiejętności aktorskie. W dodatku, wcześniej wspomniana produkcja zapewniła jej jeszcze większą rozpoznawalność na arenie międzynarodowej.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Teraz ponownie Hande znalazła się pod ostrzałem krytyki, za grę w serialu Bambaşka Biri. Wiele osób uważa, że Erçel ma stale jedną mimikę twarzy i inne aktorki na jej miejscu zagrałyby o wiele lepiej. Na szczęście kobieta ma wsparcie fanów i wielu przedstawicieli branży medialnej, którzy są innego zdania.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x