„Heaven in Hell” już 19 maja na Amazon Prime Video

Magdalena Boczarska i Simone Susinna zapewnią emocje widzom na Amazon Prime Video.

Heaven in Hell, reżyserowany przez Tomasza Mandesa, to najgorętsza polska produkcja ostatnich miesięcy. Po zdobyciu międzynarodowej publiczności, teraz wkracza na platformę — premiera już 19 maja! Jest wiele powodów, dlaczego warto obejrzeć ten serial.

Pomysł na film o miłości i ludzkich namiętnościach od początku wydał mi się intrygujący. Zależało nam, by zbudować wiarygodnych emocjonalnie bohaterów, z którymi można się utożsamić, którzy nie są idealni, popełniają błędy, ale próbują przetrwać w trudnej rzeczywistości i zawalczyć o miłość (…) To kobieca opowieść o samoakceptacji i miłości do samej siebie, od której zaczyna się każda prawdziwa miłość, czy to rodzicielska, czy romantyczna.

– przyznała Magdalena Boczarska

O czym jest Heaven in Hell?

W filmie Heaven in Hell śledzimy historię namiętnego romansu między Olgą (grana przez Magdalenę Boczarską) a Maksem (Simone Susinna), którzy mimo 15 lat różnicy wieku zostają połączeni przez silne uczucie. Olga to kobieta sukcesu o stabilnej pozycji społecznej, matka dorosłej córki. Z kolei Maks jest przystojnym, młodym mężczyzną, który czerpie z życia pełnymi garściami i żyje chwilą. Wydaje się, że ich dwie różne rzeczywistości nigdy się nie skrzyżują, jednak los postawił ich na swojej drodze.

Olga boryka się z mieszanką silnych emocji — poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego jeszcze nie doświadczyła.

Z kolei Maks w Heaven in Hell zdaje sobie sprawę, że nie może już żyć w trybie „dzień po dniu” i że kobieta, którą poznał, jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wychodzą na jaw, jeszcze bardziej komplikują sytuację dla zakochanych…

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x