Henry Cavill i Płotka zauważeni w Plumpton Rock na planie drugiego sezonu „Wiedźmina”!

Kręcenie drugiego sezonu popularnej netflixowej produkcji trwa pełną parą. Tym razem, możemy zobaczyć zdjęcia Rzeźnika z Blaviken i jego nieodłącznej towarzyszki — Płotki!

Na planie w Yorkshire przebywa obecnie Henry Cavill wraz z Płotką, gdzie dokańczają pracę w tej lokacji. W międzyczasie odbywa się filmowanie w opactwie Fountains, gdzie znajduje się reszta ekipy Wiedźmina. Być może brytyjski aktor przeniesie się do Fountains Abbey już w następnym tygodniu. Do tej pory wiemy, iż dalsze filmowanie w owej lokacji zostało przedłużone o kolejny tydzień.

Najbardziej intrygująco przedstawia się podrobiona krew na Płotce. Możemy jedynie zgadywać, skąd takie obrażenia u wiernej towarzyszki Geralta. Być może jakaś walka z potworami? Jak na razie pozostają nam tylko spekulacje, lecz zapowiada się bardzo dobrze. Widzimy również Henry’ego ubranego w nową zbroję. Poniżej jeszcze jedno zdjęcie ukazujące Płotkę. Jest niestety średniej jakości, ponieważ filmowanie odbywało się w dużej tajemnicy, przez co było niezwykle ciężko podpatrzeć jakiekolwiek fragmenty scen.

Premiera 2 sezonu Wiedźmin nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x