Hugh Laurie napisze scenariusz i zagra w „Why Didn’t They Ask Evans?”

Gwiazda The Revenant Will Poulter i Lucy Boynton z Bohemian Rhapsody wystąpią w trzyczęściowej adaptacji książki Agathy Christie.

Dwaj gracze w golfa znajdują na brzegu urwiska umierającego człowieka, który wygłasza tytułowe zdanie. Z kieszeni wypada mu fotografia tajemniczej piękności. Okazuje się, że śmierć mężczyzny nie jest przypadkowa. Do akcji ruszają oficer marynarki Bobby Jones (Poulter) i jego przyjaciółka lady Frances Derwent (Boynton). Czyha na nich wiele niebezpieczeństw, ale w końcu odkrywają tożsamość kobiety z fotografii oraz sens pytania.

Największą gwiazdą Why Didn’t They Ask Evans? jest Hugh Laurie (Dr House), który napisze scenariusz, wyreżyseruje serial, wyprodukuje go i w nim zagra. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym tygodniu. Zamówienie złożyło BritBox North America, a produkcją zajmą się Mammoth Screen i Agatha Christie Limited.

Producentami wykonawczymi są: Emily Powers, Gina Cronk, Jonathan Karas, Damien Timmer, Helen Ziegler, James Prichard i Claire Jones. Na chwilę obecną dokładniejsza data premiery nie jest znana.

 

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x