Hulk w solowym filmie? Mark Ruffalo ma pomysł na historię

Czy Hulk dostanie solowy film? Mark Ruffalo chciałby tego i przedstawił Marvel Studios pomysł na historię!

Hulk zmienił się po przeskoku w czasie zaprezentowanym w filmie Avengers: Koniec gry. Bruce Banner oraz wiecznie rozgniewany Hulk w końcu stali się jedną postacią potocznie nazywaną mądrym Hulkiem.

Mark Ruffalo udzielił wywiadu Jimmy’ego Fallonowi w związku z promocją serialu To wiem na pewno. W nim też padł temat Hulka. Zdaniem aktora historia o tym, jak Banner połączył się z Hulkiem w nową postać, zasługuje na solowy film i przedstawił szczegóły swojej wizji producentom z Marvel Studios. Potwierdził też doniesienia o jego niechęci do przyjęcia roli Hulka w Avengers z 2012 roku.

„Downey do mnie zadzwonił. Musiało do niego dojść, że waham się, więc powiedział po prostu: „Ruffalo, dajesz. Zrobimy to!” w stylu Iron Mana. Po tym pomyślałem sobie: no to chyba muszę w tym zagrać”.

Marvel Studios w końcu może zrobić solowy film o Hulku, bo według informacji ze stycznia 2020 roku pełne prawa do postaci wróciły do studia. Do tej pory dzielili je z Universalem, który miał prawa do realizacji solowych filmów, a Marvel mógł wykorzystywać Hulka tylko w grupowych historiach.
Żadnych decyzji odnośnie przyszłości Hulka nie podjęto, ale kto wie, może to się zmieni.

Chcielibyście zobaczyć Hulka w solowym filmie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x