İlker Kaleli powraca na ekrany w nowym tureckim serialu „Arak”

fot: showtv.com.tr

İlker Kaleli i Öykü Karayel już wkrótce powrócą w nowym serialu zatytułowanym Arak. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród fanów, zwłaszcza, że wspomniana dwójka już dawno nie gościła razem w jednej produkcji.

Seria Arak będzie emitowana przez Show TV. Opowie historię Akayana Talana, który z dnia na dzień stał się bezdomny — stracił wszystko. Bohater stanie do walki o honor, aby żadne dziecko nie spotkał taki sam los jak jego. Wiele w tej historii zmieni pojawienie się Zeynep.

„Szybko minęło” – mówiąc tak, İlker Kaleli potwierdził, że od trzech lat nie pojawiał się na ekranach. W nowym sezonie gra główną rolę w najbardziej ambitnym projekcie Show TV. Aktor podkreślił, że od początku prowadził rozmowy na temat tego serialu i że historia bardzo go poruszyła.

Obok İlker Kaleli i Öykü Karayel w obsadzie serialu znajdują się również: Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya i Bennu Yıldırımlar. To cała plejada znanych i zdolnych aktorów, którzy z pewnością przyciągną uwagę widzów.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x