Jacek Braciak nie wróci w drugim sezonie „BrzydUli”! Kto go zastąpi?

Fani mogą być niezadowoleni, ponieważ nie zobaczymy Jacka Braciaka w roli ekscentrycznego projektanta mody Pshemko! Dlaczego?

Świat seriali poinformował, że aktor aktualnie skupia się na innych projektach i po prostu nie był zainteresowany udziałem w kontynuacji telenoweli.
Jednak twórcy znaleźli ciekawe zastępstwo. W serialowym domu mody Febo & Dobrzański zawitają Miro i Sławo. Dynamiczny duet zagrają Rafał Mohr i Piotr Rogucki.

Grany przez Rafała Mohra Miro uwielbia stonowane kolory i czerń, sam natomiast ma być: spokojny, powolny, melancholijny i wyjątkowo wredny. Z kolei Sławo, czyli Piotr Rogucki, jest nerwowym i wybuchowym cholerykiem. Będzie bardzo bystry, a jednocześnie uszczypliwy i równie wredny jak jego druga połowa. Uwielbia wszystko, co rzuca się w oczy i świeci – złoto, srebro i neony – czytamy w Świat seriali.

Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Na pewno brakować nam będzie Pshemko, ale myślę, że ten duet tak samo pokochamy! Kto z Was nie może się już doczekać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x