Jak oglądać seriale „Arrowverse” od The CW?

Jak oglądać seriale z uniwersum Arrowverse? Od czego tak naprawdę zacząć? Poniżej przedstawię po kolei jak prawidłowo oglądać seriale od stacji The CW.

Świat Arrowverse składa się z seriali:
– Arrow
– Flash
– Supergirl
– Legends of Tommorow
– Batwoman

Na początek zacznijmy od Arrow, ponieważ on będzie naszą bazą całego uniwersum. Na początku powinno się obejrzeć pierwsze 2 sezony samego Arrow, ponieważ dopiero w 2 pojawia się Barry Allen, który pomaga Oliverowi zbadać miejsce zbrodni. Trzeci sezon Arrow oglądamy równo z pierwszym sezonem Flasha. Po obejrzeniu 1 sezonu Flash’a dołącza serial Legends Of Tommorow. I tak jak poprzednio oglądamy równo odcinki. Następnie dochodzi nam jeszcze Supergirl.

Wiem, że już dość dużo tego oglądania, ale zważając na fakt, że między tym serialami są Crossovery, warto oglądać wszystkie, ponieważ wiemy wtedy, kim są poszczególne postacie. W przed ostatnim Crossoverze dochodzi nam jeszcze Batwoman, ale jak na razie jej rola w uniwersum ogranicza się do występu w Elseworlds oraz Crisis on Infinite Earths.

Wszystkie seriale, które wymieniłem, można oglądać osobno. Nieznajomość jednego nie powoduje, że nie jesteście w stanie zrozumieć, o co chodzi. Jednak polecam, oglądać tak jak wymieniłem wyżej, ponieważ to jest trochę, tak jak z uniwersum kinowym Marvela.

0
Would love your thoughts, please comment.x