Jakie seriale warto zobaczyć w tym tygodniu na Netflix?

W tym tygodniu od 13 do 19 lipca na platformie Netflix znajdzie się sporo nowości. Jedną z najgłośniejszych jest serial z udziałem Katheriny Langford.

Narkobiznes (2020) – 14 lipca 

Opis: Była analityczka CIA przygląda się 6 nielegalnym substancjom z ekonomicznego punktu widzenia, aby lepiej zrozumieć historię i mechanizmy rynku narkotykowego.

Mroczne pożądanie (2020) – 15 lipca

Opis: Po śmierci jedynej bliskiej osoby siedemnastoletnia Abby nie chce już nigdy więcej trafić do rodziny zastępczej. Postanawia więc ukryć się na złomowisku, gdzie poznaje wytatuowanego motocyklistę, Jake’a. Jake to niebezpieczny przestępca, który ma na sumieniu wiele mrocznych uczynków. Jednak w sercu nosi także rany, które nie mogą się zagoić.

Przeklęta (2020) – 17 lipca

Opis: Współczesna wersja legendy arturiańskiej. Nastolatka Nimue pomaga najemnikowi imieniem Artur znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz.

Na ustach wszystkich (2020) – 17 lipca

Opis: W pewnym słynącym z hodowli bydła miasteczku na brazylijskiej prowincji wśród nastolatków wybucha panika z powodu zagrożenia epidemią choroby przenoszonej przez pocałunki. Współczesna mroczna fabuła serialu przedstawia pragnienia połączonej cyfrowo młodzieży, która musi odnaleźć się w prawdziwym, pełnym obaw i nieufności świecie.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x