Joe Tracz jako showrunner drugiego sezonu „One Piece”

Joe Tracz przejmuje obowiązki Stevena Maeda i tym samym staje się współshowrunnerem drugiego sezonu One Piece! Z pewnością wniesie powiew świeżej energii i masę nowych pomysłów.

One Piece od Netflix to serial, który pokazuje, że anime live action to coś co może działać na dłuższą metę i jest tym czego ludzie chcą.  Joe Tracz zastąpi Stevena Maedę na stanowisku współshowrunnera drugiego sezonu tej produkcji.

Maeda stworzył ten serial wraz z Mattem Owensem, ale tym razem zamierza usunąć się w cień. Podczas gdy Tracz przejmie jego obowiązki, on będzie nadal pełnił funkcję producenta wykonawczego. Nie wiadomo czemu Steven postawił na taką zmianę, ale może wkrótce się to wyjaśni, póki co wspiera nowego członka obsady o czym świadczy fragment poniższego wywiadu:

Joe wniósł do naszego drugiego sezonu mnóstwo entuzjazmu i doświadczenia, które pomogą wynieść One Piece na nowy poziom. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że mamy go jako współkapitana tego statku. Najlepsza załoga na morzach powiększa się!

Joe has brought a wealth of enthusiasm and experience into our second season that will help take ‘One Piece’ to new heights,” he told the outlet. “We’re incredibly lucky to have him as a co-captain of this ship. The best crew on the seas grows larger!

Trzeba przyznać, że dla Tracza to nie pierwsze rodeo z adaptacją, którą tworzy dla dzieci w określonym wieku. Był producentem wykonawczym produkcji dla Disney+ Percy Jackson i bogowie olimpijscy. A jeszcze wcześniej współpracował z serwisem Netflix przy serialu Seria niefortunnych zdarzeń. One Piece ma znacznie dłuższy staż niż te produkcje razem wzięte, co może wiązać się z większymi wyzwaniami dla scenarzysty.

Miejmy nadzieję, że te zmiany przyniosą pozytywne skutki i oglądalność na tym nie ucierpi.

Kto nie może się doczekać drugiego sezonu? My na pewno, premiera zapowiedziana jest na czerwiec 2024 roku.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x