Już czas poznać nowy projekt Kerema Bürsina. Kiedy premiera?

Kerem Bürsin od czasu zakończenia serialu Zapukaj do moich drzwi niczego się nie podjął. Fani z niecierpliwością wyczekują jego nowego projektu.

Już wkrótce pojawi się film z udziałem mężczyzny w roli głównej. Informację tę przekazał producent filmu Eflatun. Bohater będzie dzielił główną rolę z İremem Helvacıoğlu. Osoba odpowiadająca za film, Cüneyt Karakuş, napisał na swoim koncie na Twitterze: „Myślę, że zwiastun pojawi się za kilka dni”.

Zdjęcia do produkcji zakończono przed pandemią. Ekranizacja ma uczestniczyć w międzynarodowych festiwalach filmowych. Występują w niej Kerem Bürsin i İrem Helvacıoğlu, a także Nazan Diper, Melisa Akman, Erman Okay, Semiha Bezek, Haydar Köyel, Nagihan Gürkan i Yıldız Kültür.

Będzie to opowieść o bohaterce o imieniu Eflatun, która w wieku pięciu lat straciła wzrok. Musiała się nauczyć funkcjonować na nowo. Kobieta pracuje w sklepie zegarmistrzowskim, który odziedziczyła po ojcu. Pewnego dnia, słyszy męski głos… i czas się dla niej zatrzymuje.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x