„Kalp Yarası” nadal z wysokimi ocenami!

Kalp Yarası, które emitowane jest od wakacji na ekranach stacji ATV nadal uzyskuje wysokie oceny. Gökhan Alkan i Yağmur Tanrisevsin grają główne role w serialu, który cieszy się w każdy poniedziałek bardzo dużą widownią.

Wczoraj na ekrany trafił 12. odcinek serialu Kalp Yarası i zajął w ratingach pierwsze miejsce w kategorii wszystkich osób. Jest to odzwierciedlenie zarówno potęgi opowieści, jak i sukcesu występów aktorskich. Silna harmonia i energia głównych aktorów dają również przesłanie, że serial ma dobre rokowania na przyszłość.

Spore zmiany w obsadzie „Kalp Yarası”. Kto dołączył?

Gökhan Alkan powiedział, że „mają bardzo napięty harmonogram pracy w Antakyi i wszystko idzie dobrze”. Te słowa aktora pokazują, że zespół serialu Kalp Yarası nadal pracuje z dużą motywacją. Fani serii są zadowoleni z tempa fabuły, a wierna publiczność roni łzy w emocjonalnie naładowanych scenach.

Oceny serii Kalp Yarası, która ma bardzo udany scenariusz, nadal są całkiem dobre, pomimo pojawiających się zarzutów, że postać Ferita od czasu do czasu wykazuje niekonsekwencję w opowieści.

W ostatnim odcinku serial zdobył pierwsze miejsce w kategorii wszystkich ludzi, z ocenami powyżej średniej. Ważne było to, że seria, której opinia w mediach społecznościowych również była bardzo imponująca, zdobyła dobre oceny w grupach AB i ABC1 i zakończyła dzień na drugim miejscu…

Kalp Yarası, który wystartował w okresie letnim w wyniku świetnego planu strategicznego ATV i zachował wierną publiczności do września, to jedna z najważniejszych serii poniedziałkowych emisji.

Grupa na Facebooku poświęcona tureckim serialom – Tureckie królestwo – seriale (Kliknij, aby dołączyć)

 

0
Would love your thoughts, please comment.x